Wywóz gruzu warszawa

  Kontakt

730 673 077

           Email

kontakt@gruzzly.pl

Kontakt

Gruzzly zaprasza do współpracy. 

 

Gruzzly to dobrze znana marka, lider na rynku wywozu odpadów budowlanych i gruzu. Nasze worki big bag na wywóz gruzu zamawiają z firmy budowlane, remontowe a także klienci indywidualni. Dzięki wysokiej rozpoznawalności oraz nieposzlakowanej opinii, cieszymy się wysokim zaufaniem wśród naszych pośredników. Dzięki temu nasza sieć dystrybucji worków rozrasta się z dnia na dzień.

Zobacz ofertę dla siebie

Jeżeli zajmujesz się remontowaniem lub wykańczaniem mieszkań lub innego typu lokali ta oferta jest idealna dla Ciebie. Zadzwoń lub napisz do nas, powiedz ile worków big bag miesięcznie zużywasz,a my przygotujemy dla Twojej firmy ofertę na preferencyjnych warunkach. 

Oferta dla firm remontowych i wykończeniowych

Zapytaj o ofertę

Jesteś deweloperem? Budujesz domu lub mieszkania ? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie. Zapewnimy profesjonalną i kompleksową obsługę nowych mieszkańców pod kątem wywozu odpadów budowlanych wszelkiego typu. Poszerz swoją ofertę o naszą usługę i stań się jeszcze bardziej przyjaznym deweloperem. 

Oferta dla developerów 

Zapytaj o ofertę 

Remonty to codzienność każdej wspólnoty i spółdzielni mieszkaniowej. Oszczędź sobie problemów z podrzucanymi do altany niedozwolonymi odpadami i zawalającymi miejsca parkingowe dużymi kontenerami. Ułatw życie mieszkańcom i nawiąż już teraz stałą współpracę z Gruzzly w zakresie wywozu gruzu i odpadów budowlanych

Oferta dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych

Zapytaj o ofertę

wywóz gruzu i odpadów budowlanych

Szybki kontakt

Ekspresowa dostawa i odbiór

Kontakt

Informacja i składanie zamówień

Poniedziałek - piątek w godzinach 7 - 18

soboty 8 - 14

Tel: 730 673 077

 

Zamówienia na worki big bag złożone do godziny 14:00  realizowane są tego samego dnia. 

 

Dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku.

 

 

 

MENU