Zaznacz stronę

Remonty mieszkań to dopiero połowa wizualnego sukcesu. Nawet po remoncie kuchni lub łazienki, konieczny jest szybki wywóz gruzu. Sukcesem jest już spakowanie worków big bag na gruz, które dostarczy Ci https://www.gruzcity.pl, wywóz odpadów remontowych. To Twój pierwszy sprzymierzeniec w osiągnięciu oczekiwanego efektu wow.

Zdrowie najważniejsze

Podczas remontu domu kurz i zanieczyszczenia stają się częścią powietrza w pomieszczeniu i trafiają do otworów wentylacyjnych. Nawet jeśli odnawiasz tylko jeden obszar swojego lokalu, ważne jest, aby sprawdzić i zadbać o całą wentylację domu. Wymiana filtrów w wyremontowanej przestrzeni jest niezbędna, aby zmniejszyć ilość kurzu przepływającego przez kanały powietrzne, w przeciwnym razie cząsteczki będą rozprzestrzeniać się po pozostałej części domu. Wymień wszystkie filtry powietrza na świeże, nawet jeśli nie wyglądają na tak brudne. Cząsteczki kurzu pozostawione po odbudowie są w porządku i nie wyglądają na dużo; niemniej jednak tam są. Wdychanie tych cząsteczek jest niebezpieczne, ponieważ może wywoływać alergie i choroby układu oddechowego.

Twój patent na porządek po remoncie

A jak już gruzcity nie będzie Ci potrzebne, sprzątanie czas zacząć. Weź odkurzacz i dokładnie przejedź nim wszystkie miękkie meble i dywan. Zmień nasadki, aby mieć pewność, że nie przegapisz czyszczenia nawet trudno dostępnych miejsc, takich jak zagięcia i szczeliny w tkaninie. Jeśli twoja sofa ma zdejmowane poduszki, najlepiej wynieść je na zewnątrz i dosłownie zetrzeć z nich kurz. Nie zapomnij odkurzyć materacy, a także leżących pod nimi ram mebli i łóżek. Powtórz całą procedurę jeszcze raz po zakończeniu czyszczenia wszystkich powierzchni w domu.