Zaznacz stronę

Chcąc cieszyć się efektem remontu trzeba zadbać o wywóz gruzu po przeprowadzonych remontach mieszkań. Skorzystaj z szybkiego uprzątnięcia pozostałości po budowie i remoncie, do czego przydają się worki big bag na gruz. Gdy szukasz sposobu na pozbycie się gruzu, sprawdź, co ma do zaoferowania https://www.zgruzem.pl, czyli Zgruzem.pl sobie poradzisz.

Gra kolorów

Gdy już uporasz się z workami big bag z pomocą gruzcity pora na przyjemną część remontu. Nawet najmniejszy remont kuchni wymaga zaplanowania odpowiedniej kolorystyki. Trzymaj się kolorów takich jak kremowy lub biały w pomieszczeniach kuchennych, natomiast beż lub szary doskonale sprawdzi się szczególnie na piętrze, gdzie liczy się płynność. „Chcesz zminimalizować wstrząsające przejścia”, mówią fachowcy i mają na myśli neutralne ściany zapewniające największą elastyczność w dekorowaniu, umożliwiając również łatwą zmianę akcesoriów.

Bezbłędne remonty gwarancją sukcesu

„Obszar rozmów w kształcie litery U, z sofą i dwoma krzesłami naprzeciwko siebie na każdym końcu stolika kawowego, lub w kształcie litery H, z sofą naprzeciwko dwóch krzeseł i stolikiem kawowym pośrodku, jest idealny” – mówi doświadczony dekorator, który wspomaga ludzi w remontach. Jeden powszechny błąd, którego należy unikać: to dociskanie wszystkich mebli do ścian. „Ludzie robią to, ponieważ myślą, że dzięki temu ich pokój będzie wyglądał na większy, ale w rzeczywistości odsunięcie mebli od ścian sprawia, że pokój wydaje się większy” – to również opinia zawodowych dekoratorów. Tak więc widać, że nie tylko kucie ścian jest kluczowym elementem remontu – właściwe umeblowanie może poprawić lub popsuć odbiór wrażeń po zmianach.