Zaznacz stronę

Remonty mieszkań to dopiero połowa wizualnego sukcesu. Nawet po remoncie kuchni lub łazienki, konieczny jest szybki wywóz gruzu. Sukcesem jest już spakowanie worków big bag na gruz, które dostarczy Ci https://www.gruzcity.pl, wywóz odpadów remontowych. To Twój pierwszy sprzymierzeniec w osiągnięciu oczekiwanego efektu wow.

Każde pomieszczenie wymaga silnej ręki

Gruzcity już za Tobą, teraz wytrzyj i poleruj meble i twarde powierzchnie. Zacznij od góry i schodź w dół. Odkurz półki na książki i półki wewnątrz wszystkich szafek. Wytrzyj wszystkie blaty, półki na książki, framugi drzwi i inne płaskie powierzchnie oraz twarde meble wokół domu, aby miejsce było wolne od kurzu. Nie zapomnij o parapetach, framugach okiennych oraz wszystkich klamkach i klamkach. W niektórych przypadkach budynek staje się dość bałaganiarski i może być konieczne odkurzanie nawet łazienki i toalety, aby ułatwić ich dalsze czyszczenie. Wykończ z dokładnym mopowaniem od ściany do ściany i polerowaniem twardych podłóg i płytek.

W trosce o zdrowie

Podczas remontu domu kurz i zanieczyszczenia stają się częścią powietrza w pomieszczeniu i trafiają do otworów wentylacyjnych. Nawet jeśli odnawiasz tylko jeden obszar swojego lokalu, ważne jest, aby sprawdzić i zadbać o całą wentylację domu. Wymiana filtrów w wyremontowanej przestrzeni jest niezbędna, aby zmniejszyć ilość kurzu przepływającego przez kanały powietrzne, w przeciwnym razie cząsteczki będą rozprzestrzeniać się po pozostałej części domu. Wymień wszystkie filtry powietrza na świeże, nawet jeśli nie wyglądają na tak brudne. Cząsteczki kurzu pozostawione po odbudowie są w porządku i nie wyglądają na dużo; niemniej jednak tam są. Wdychanie tych cząsteczek jest niebezpieczne, ponieważ może wywoływać alergie i choroby układu oddechowego.