Zaznacz stronę

Gdy chcesz poznać prawdziwe zalety mieszkania w wyremontowanym domu, przede wszystkim zadbaj o jego dokładne posprzątanie. Remonty mieszkań nie są łatwe, a czasem nawet remont kuchni nieźle da się we znaki mieszkańcom. Dlategom, aby usunąć poremontowy gruz, https://www.speedgruz.pl, razem ze Speedgruzem.pl masz pewność oczekiwanego efektu. Już wcześniej zadbaj o wywóz gruzu w specjalnych workach big bag na gruz.

Czyść dom uważnie

A jak już gruzcity nie będzie Ci potrzebne, sprzątanie czas zacząć. Weź odkurzacz i dokładnie przejedź nim wszystkie miękkie meble i dywan. Zmień nasadki, aby mieć pewność, że nie przegapisz czyszczenia nawet trudno dostępnych miejsc, takich jak zagięcia i szczeliny w tkaninie. Jeśli twoja sofa ma zdejmowane poduszki, najlepiej wynieść je na zewnątrz i dosłownie zetrzeć z nich kurz. Nie zapomnij odkurzyć materacy, a także leżących pod nimi ram mebli i łóżek. Powtórz całą procedurę jeszcze raz po zakończeniu czyszczenia wszystkich powierzchni w domu.

Zaglądnij w każdy kąt

Zacznij od usunięcia kurzu z sufitów i ścian, ponieważ nawet one zbierają brud podczas remontu domu. Odkurzanie na sucho to najlepszy sposób na wytarcie cząstek bez brudzenia świeżo otynkowanej i dekorowanej powierzchni. Jednak w niektórych przypadkach możesz użyć wilgotnego ręcznika z mikrofibry, w zależności od rodzaju farby użytej do ścian. Przed czyszczeniem powierzchni wilgocią skontaktuj się z producentem. Nie zapomnij odkurzyć wszystkich ozdobnych ozdób, takich jak listwy i naczółki, ponieważ cząsteczki kurzu łatwo chowają się w szczelinach.