Zaznacz stronę

Chcąc cieszyć się efektem remontu trzeba zadbać o wywóz gruzu po przeprowadzonych remontach mieszkań. Skorzystaj z szybkiego uprzątnięcia pozostałości po budowie i remoncie, do czego przydają się worki big bag na gruz. Gdy szukasz sposobu na pozbycie się gruzu, sprawdź, co ma do zaoferowania https://www.zgruzem.pl, czyli Zgruzem.pl sobie poradzisz.

Pozbądź się kurzu w domu

 Tak samo jak z gruzem, musisz nauczyć dawać sobie radę z kurzem  po zakończeniu prac budowlanych. Po zakończeniu remontu w domu jesteśmy gotowi po prostu usiąść i cieszyć się odnowioną przestrzenią, prawda? Niestety nie jest to możliwe – jeszcze nie. Zanim będziesz mógł zrzucić buty i usiąść wygodnie na sofie, musisz przejść przez sprzątanie domu po zakończeniu prac budowlanych. Należy skupić się na usunięciu całego kurzu i gruzu pozostałego po pracach budowlanych, aby nie dostał się do systemu wentylacyjnego miejsca i nie zatykał otworów wentylacyjnych. Praktycznie wszystkie projekty renowacyjne wytwarzają cząsteczki kurzu, które złośliwie wkradają się do każdego zakamarka obszaru, który tak starannie odnowiłeś.

Kurz to Twój wróg

Nie pozwól, aby warstwy kurzu sprawiły, że świeżo wyremontowany dom wyglądał na zaniedbany. Załóż maskę przeciwpyłową i zajmij się  poremontowym sprzątaniem swojego sanktuarium. Eksperci od sprzątania gwarantują, że jeśli będziesz postępować zgodnie z listą rzeczy do zrobienia po remoncie krok po kroku, możesz poradzić sobie z kurzem i gruzem pozostałym po budowie i renowacji bez angażowania profesjonalnych sprzątaczy. Niezależnie od wszelkich starań, aby zabezpieczyć podłogi i meble, kurz i brud jakoś zdołają się wymknąć. Te małe cząsteczki zatrzymują przedmioty z tkaniny, takie jak meble tapicerowane, dywany i zasłony (jeśli byłeś zbyt optymistyczny i zapomniałeś je powiesić!). Jeśli pozwolimy, aby kurz osiadł po pracach remontowo-budowlanych, efekt będzie nie tylko nieestetyczny, ale może również spowodować uszkodzenia. Pył pozostawiony pomiędzy włóknami tkaniny rozluźnia splot i prowadzi do zużycia materiału.